Aliağa Belediyesi Ekipleri Aşağı Şakran Mahallesi’nde...

Aliağa Belediyesi, kırsal mahallelerdeki temizlik, bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına Aşağı Şakran Mahallesi’nde devam ediyor.

Aliağa Belediyesi Ekipleri Aşağı Şakran Mahallesi’nde...

Aliağa Belediyesi Ekipleri Aşağı Şakran Mahallesi’nde

Bakım ve Yenileme Çalışmaları Aşağı Şakran’da Devam Ediyor

İzmir-Aliağa (09.04.2021) - Aliağa Belediyesi, kırsal mahallelerdeki temizlik, bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına Aşağı Şakran Mahallesi’nde devam ediyor.

Çakmaklı, Horozgediği, Bozköy, Şehitkemal, Yukarı Şehitkemal, Samurlu, Güzelhisar, Çıtak, Uzunhasanlar, Karakuzu, Karaköy, Çaltılıdere, Hacıömerli, Kalabak, Çoraklar, Kapukaya, Yüksekköy ve Bahçedere Mahallelerinde eksikleri gideren Belediye Ekipleri, çalışmalarını Aşağı Şakran Mahallesi’nde sonlandırıyor.

Muhtarlık İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Ekipler, mahalle genelinde cami boyama, ağaç budama, ot biçme, yol düzenleme gibi çeşitli çalışmalar gerçekleştiriyor.

MUHTAR RAFET SEVER: “BAŞKANIMA VE TÜM BELEDİYE ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Aşağı Şakran Mahallesi’nde yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Aşağı Şakran Mahalle Muhtarı Rafet Sever, “Aliağa Belediye Başkanımız Serkan Acar, Aşağı Şakran ve diğer tüm mahallelerimizi güzelleştirmek için güzel bir çalışma başlattı. Bu bağlamda Belediye Ekiplerimiz şu anda mahallemizde çevre düzenlemesi, ot temizliği ve camimizin boyanması gibi Aşağı Şakranımızı güzelleştirmek için canla başla çalışıyorlar. Çalışmalardan dolayı Başkanım Serkan Acar ve tüm Belediye çalışanlarına çok teşekkür ediyorum” dedi.

egekaradeniz haber

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner8