Çorum Belediyesi, yenilediği yollarla yaşam kalitesini artırıyor

Çorum Belediyesi, altyapı ve asfalt çalışmaları ile kentin dört bir yanında halkın yaşam kalitesini artırıyor.

Çorum Belediyesi, yenilediği yollarla yaşam kalitesini artırıyor

Belediye, yenilediği yollarla yaşam kalitesini artırıyor

Çorum Belediyesi, altyapı ve asfalt çalışmaları ile kentin dört bir yanında halkın yaşam kalitesini artırıyor. Şehrin genelinde girilmedik cadde ve sokak bırakmamayı hedefleyen Çorum Belediyesi, belirlenen plan dahilinde çalışmalarını büyük hızla sürdürüyor.

Asfalt ve altyapı çalışmalarına Gülabibey Mahallesi’nde devam eden Belediye ekipleri, sorunları bir bir çözüme kavuşturuyor. Gülabibey Mahallesi’nin Söğütevler ve Güzelyurt bölgelerinde başlayan asfalt çalışmaları şimdi de Bağcılar ve Kapaklı bölgesinde sürüyor. Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, altyapı ve asfalt çalışmalarını Gülabibey Mahallesi Muhtarı Gülabibey Mahallesi Muhtarı Hasan Belli ile birlikte inceledi, Fen İşleri Müdürü Seyit Ünaldı’dan bilgiler aldı.

“Tüm sorunları çözeceğiz”

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, yapılan çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada Gülabibey Mahallesi’nin çok geniş bir alana sahip olduğuna ve asfalt ihtiyacının fazla olduğuna dikkat çekerek, “Yaptığımız çalışma planı dahilinde buradaki sorunların hepsini çözmenin azim ve kararlılığı içerisindeyiz” dedi.

Kapaklı sokaklardaki çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanacağını belirten Başkan Aşgın, çalışmaların Kapaklı bölgesindeki ara sokaklarda da devam edeceğini ifade etti.

egekaradeniz haber

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner8