AK Parti'nin kuruluş yıl dönümü

MUĞLA (AA) - AK Parti Muğla Milletvekili Yavuz Demir, partisinin 18. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.Demir, AK Parti'nin Türkiye'nin içinde bulunduğu en zor dönemde Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşları...

AK Parti'nin kuruluş yıl dönümü

MUĞLA (AA) - AK Parti Muğla Milletvekili Yavuz Demir, partisinin 18. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Demir, AK Parti'nin Türkiye'nin içinde bulunduğu en zor dönemde Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşları tarafından kurulduğunu ve ilk yılında iktidara geldiğini vurguladı.

"Ülkemiz, içinde bulunduğu zor şartlarda milletin adamı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve ideallerini iktidara getirmiş, aradan geçen tüm seçimlerde güçlenerek 'yola devam' demiştir." diyen Demir, şunları kaydetti:

"Eğitimden sağlığa, milli savunmadan, kültür sanata, bilimden insan haklarına, dış politikadan sosyal hizmetlere her konuda AK Parti büyük atılımlar yapmış, ülkemizin dünya ligindeki prestiji her geçen gün yükselmiştir. 2023, 2053, 2071 hedefleri doğrultusunda, cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün değerlerinden asla taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz. Parolamız, 'Her zaman ileri'dir."

Milli iradenin AK Parti'den yana tecelli etmesinin ülke içi ve dışındaki bir takım güçleri rahatsız ettiğine dikkati çeken Demir, bu anlamda şer odaklarının harekete geçmek için her zaman fırsat kolladığının altını çizdi.

Demir, açıklamasını şöyle sürdürdü:

"AK Parti, ülkemizi yatırımlarla donatmanın dışında demokrasi karşıtı odaklarla da her zaman mücadele etmek zorunda kalmıştır. Ülkemizdeki tüm vesayetler tek tek bitirilmiş, millete huzursuzluk veren yapılar yok edilmiştir. Ülkemiz 'Cumhur İttifakı' vurgusuyla yekvücut olmuştur. Cumhurbaşkanımız – Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve inanmış dava arkadaşları tarafından 14 Ağustos 2001'de çıkılan bu kutlu yolda partimizin 18. kuruluş yıldönümünü kutluyor, başta Muğlamızda olmak üzere tüm kurucularımızı, teşkilatlarımızda görev alan arkadaşlarımızı, üyelerimizi tebrik ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum."

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner8