Kaymakam Ürkmezer spor salonu inşaatını inceledi

KARABÜK (AA) - Safranbolu Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Barış Mahallesi'nde yapımı süren basketbol ve voleybol sahası ile yeni nesil spor salonu inşaatında incelemelerde bulundu.Kaymakam Ürkmezer, inceleme sonrası yaptığı açıklamada, şimdiye...

Kaymakam Ürkmezer spor salonu inşaatını inceledi

KARABÜK (AA) - Safranbolu Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Barış Mahallesi'nde yapımı süren basketbol ve voleybol sahası ile yeni nesil spor salonu inşaatında incelemelerde bulundu.

Kaymakam Ürkmezer, inceleme sonrası yaptığı açıklamada, şimdiye kadar vatandaşlar için birçok projeye imza attıklarını söyledi.

İlçeye kazandırılan yatırımlardan birisinin de Barış Mahallesi'ndeki yeni nesil spor kompleksi olduğunu belirten Ürkmezer, "Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan kurtulması ve spor yapma alışkanlığı kazanması için devletimiz büyük çaba sarf etmektedir. Spor yatırımları da bunların başında gelmektedir. Spor Toto Başkanlığının desteği ile buradaki spor alanları haricinde Esentepe ve Yenimahalle'de de iki spor alanını daha önce tamamlamıştık." ifadesini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner8