Karadenizli Sanatçı Erol Şahin 13. CD nin galasını İzmir' de gerçekleştirdi...

Rizeli ses sanatçısı Erol Şahin yeni çıkarmış olduğu 13. CD sinin galasını İzmir' de gerçekleştirdi. Rizeli ses sanatçısı Erol Şahin tamamı kendi besteleri olan türkülerle İzmir' de yaşayan Karadenizli hemşehrilerimize unutulmaz bir gece yaşatmıştır.

Karadenizli Sanatçı Erol Şahin 13. CD nin galasını İzmir' de gerçekleştirdi...

Rizeli ses sanatçısı Erol ŞAHİN yeni çıkarmış olduğu 13. CD sinin galasını İzmir' de gerçekleştirdi. Rizeli ses sanatçısı Erol Şahin tamamı kendi besteleri olan türkülerle İzmir' de yaşayan Karadenizli hemşehrilerimize unutulmaz bir gece yaşattı.

Geceye Ege Karadenizliler Kültür Vakfı Onursal Başkanı Mehmet TOPALOĞLU ve Eşi, Karşıyaka Karadenizliler Derneği Başkanı Yaşar CANFEROĞLU ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Karşıyaka Karadenizliler Derneği Kurucu Başkanı Yaşar YILMAZ, Balçove Belediyesi eski başkanı Ali İhsan ÜLKER ve eşi, haber sitemizin Genel Koordinatörü Hüseyin KOÇ ve eşi ve de çok sayıda Karadenizli  ve Egeli çok değerli hemşehrilerimiz katılmışlardır.

Karadenizli ses sanatçısı Erol ŞAHİN bu gecenin düzenlenmesinde büyük katkıları ve destekleri olan  Ege Karadenizliler Kültür Vakfı Onursal Başkanı Mehmet TOPALOĞLU' na teşekkür ederek, kendisine plaket takdim etmiştir. Televizyon ekranlarından yakınen tanımış olduğumuz Karadenizli sanatçımız Erol ŞAHİN 3 saate yakın sahne alarak, tamamı kendi bestesi olan okuduğu türkülerle ve göstermiş olduğu canlı perfonmansı ile hemşerilerimizin büyük beğenisini ve takdirlerini kazanmıştır.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2020, 19:30

egekaradeniz haber

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner8