Karadenizliler Eskişehir Valisi Erol AYYILDIZ' ı Ziyaret Ettiler....

Karadenizliler Eskişehir Valisi Erol AYYILDIZ' ı Ziyaret Etti....

Karadenizliler Eskişehir Valisi Erol AYYILDIZ' ı Ziyaret Ettiler....

Karadenizliler Eskişehir Valisi Erol AYYILDIZ' ı Makamında Ziyaret Ettiler....

İzmir Valisi iken 10 Haziran 2020 tarihindeki Valiler Kararnamesi ile Eskişehir Valiliği görevine atanan Giresun Piraziz’ li değerli hemşerimiz, Valimiz Sayın Erol AYYILDIZ Karadenizli hemşerilerimiz tarafından makamında ziyaret edilmişlerdir.

Aydın Valisi iken 2016/8864 sayılı Kararname ile İzmir Valiliğine atanan Sayın Erol AYYILDIZ İzmir Valiliği görevine başladığı 10. Haziran 2016 yılından itibaren; mütevazılığı, çalışkanlığı ve özellikle yardımseverliği ile tüm İzmirlilerin olduğu gibi Karadenizli hemşerilerinin de gönlünde taht kurmuştur.

İzmir’ de yapmış olduğu çok güzel hizmetleri ve sağladığı güzel dostlukları ile unutulmaz anılar bırakan Sayın Valimiz Erol AYYILDIZ’ ı Karadenizli hemşerileri Eskişehir’deki Valilik Makamında ziyaret ederek hasret gidermişlerdir.

Ziyarete Ege Karadenizliler Kültür Vakfı Onursal Başkanı Mehmet TOPALOĞLU, İzmir Rizeliler Dernek Başkanı Yusuf YILDIRIM, Ege Bölgesi Karadenizli Sanayici ve İş Adamları Derneği Kurucu Başkanı Mustafa KARALİ, Ege Bölgesi Karadenizli Sanayici ve İş Adamları Derneği Kurucusu ve eski Başkanlarından Süleyman MEMİŞOĞLU Ege Bölgesi Karadenizli Sanayici ve İş Adamları Derneği Kurucu üyelerinden Türker ACI birlikte katılmışlardır.

Egekaradeniz Haber Sitesi olarak bizler de Sayın Valimiz Erol AYYILDIZ’ a Eskişehir Valiliği görevinde başarılar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2020, 19:56

egekaradeniz haber

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner8