Rize Emniyeti Narkotik Şube Uyuşturculara Göz Açtırmıyor...

Rize Valiliği, Emniyet İl Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerimizce ilimiz genelinde uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapan şahıs ve gruplara yönelik yapılan çalışmalarda bulunmuştur.

Rize Emniyeti Narkotik Şube Uyuşturculara Göz Açtırmıyor...

Rize Emniyeti Narkotik Şube Uyuşturculara Göz Açtırmıyor

Rize Valiliği, Emniyet İl Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerimizce ilimiz genelinde uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapan şahıs ve gruplara yönelik yapılan çalışmalarda; 05.06.2021 tarihinde gece 00:30 sıralarında il merkezinde yapılan operasyonda; 400 Gr. Sentetik Kannabinoid (Bonzai) maddesi, 600 Ml. Sentetik Kannabinoid (Bonzai) hammaddesi, 1 Ad. Ruhsatsız Tabanca, 2 Ad. Tabanca Fişeği 4 Ad. Madde Kullarım Aparatı, Madde paketlemek için kullanılan Alüminyum Folyo ele geçirilmiştir.

Konu ile F.İ. isimli şahsa TCK-188 Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti ve 6136 SKM suçlarından, M.Y.,E.K.,S.Y. ve G.G. isimli şahıslara ise TCK- 191 Kullanmak İçin Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak suçundan adli işlem yapılmış olup, F.İ. isimli şahıs çıkarıldığı Adli Makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir. Haber: Bayram Ali Kavalcı

egekaradeniz haber

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner8