YAZAR VE YÖNETİCİ KAVALCI’NIN ANNE ACISI...

Gazeteci-yazar ve yönetici Bayram Ali Kavalcı’ nın annesi Seher Kavalcı hanımefendi 97 yaşında hakkın rahmetine kavuşmuştur.

YAZAR VE YÖNETİCİ KAVALCI’NIN ANNE ACISI...

YAZAR VE YÖNETİCİ KAVALCI’NIN ANNE ACISI

Gazeteci-yazar ve yönetici Bayram Ali Kavalcı’nın annesi Seher Kavalcı hanımefendi 97 yaşında hakkın rahmetine kavuşmuştur. Oğluyla birlikte yaşadığı evinde geçirmiş olduğu anı rahatsızlık nedeniyle kaldırıldığı, Rize Devlet Hastanesinde doktorların yapmış oldu tüm tıbbi müdahaleye rağmen çoklu organ yetmezliğinden saat 16’da vefat etmiştir.

Bulaşıcı olmayan hastalık (doğal ölüm) sonucu hakkın rahmetine kavuşan, Rize ve İyidere ilçesinin tanınmış hayırsever iş adamlarından merhum Hilmi Kavalcı’nın eşi olan Seher Kavalcı hanımefendi 60 yıldır birlikte yaşadığı oğlu, gazeteci yazar Bayram Ali Kavalcı, Ahmet, Hasan Yücel, Ali Erdinç, Alpaslan, Mehmet Emin Kavalcı kardeşlerinin de annesi olan ve aynı zamanda, Kale Camii İmam Hatibi Kadir Kara’nın anneannesi merhume Seher Kavalcı’nın cenazesi yarın, 09.09.2020 (Çarşamba) saat 15.00’de Rize Merkez Sahil Camisinde kılındıktan sonara, Rize Asri Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlanacaktır.

Egekaradeniz haber sitesi olarak merhume Seher KAVALCI annemize Allahtan rahmet, değerli dostumuz Bayram Ali KAVALCI ve tüm aile fertlerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. 

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2020, 23:02

egekaradeniz haber

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner8