Başkan İlker Bekler: Turhal’da bir ilki gerçekleştirdik...

Turhal’a ilki yapılacak olan yarı olimpik kapalı yüzme havuzu projesinde sona gelindi.

Başkan İlker Bekler: Turhal’da bir ilki gerçekleştirdik...

YARI OLİMPİK KAPALI YÜZME HAVUZU PROJESİNDE SONA GELİNDİ

Başkan İlker Bekler: Turhal’da bir ilki gerçekleştirdik

Turhal’a ilki yapılacak olan yarı olimpik kapalı yüzme havuzu projesinde sona gelindi.

Turhal Belediyesi ile Gençlik ve Spor Bakanlığı işbirliğiyle ilçenin ilk kapalı yüzme havuzu Osman Gazi Mahallesine inşa edildi.

Turhal Belediyesi tarafından inşa edilen Turhal’ın ilk kapalı yüzme havuzu olma özelliğini taşıyan tesiste sona gelindiğini belirten Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler; Turhallıların spor yapabilecekleri yeni alanları kazandırmaya devam edeceklerini belirtti.

Başkan İlker Bekler proje hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Gençlerimize, Turhallılara spor yapabilecekleri yeni alanlar kazandırmanın, Turhal’da bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Göreve geldiğimiz iki yıllık süreçte söz verdiğimiz projelerimizi bir bir yerine getiriyoruz. Turhal Belediyesi olarak tesis yatırımlarına devam edeceğiz. Belediyemiz ile Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilat Başkanlığı işbirliğiyle ilçenin ilk kapalı yüzme havuzunu Osman Gazi Mahallemize inşa ettik. 1260 metrekare alanda inşa ettiğimiz olimpik havuzumuzun açılışını pandemi sonrasında yaparak kullanıma açacağız. Yarı Olimpik Kapalı yüzme havuzumuz 7’den 77’ye her yaşta Turhallıyı yüzme sporu ile buluşturacak. İlçemize hayırlı olsun.”

egekaradeniz haber

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner8