Boksta Polonya ile ikili kamp

- Avrupa Şampiyonası'na hazırlanan Kadın Milli Boks Takımı'nın Kastamonu kampına Polonya Kadın Milli Boks Takımı da katıldı

Boksta Polonya ile ikili kamp


KASTAMONU (AA) - İspanya'da 22 Ağustos-1 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Avrupa Şampiyonası'nın hazırlıklarına Kastamonu'da devam eden Kadın Milli Boks Takımı, Polonya Kadın Milli Boks Takımı ile ikili kamp yapıyor.

Polonya'dan gelen 8 sporcu ve 2 antrenör, Türkiye Boks Federasyonu Kastamonu Kadıdağı Kamp Merkezi'nde çalışmalarını sürdüren Türk sporcularla kampa başladı.

Kadın Milli Boks Takımı Teknik Direktörü Cahit Süme, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kamp merkezinde 8 Türk, 8 Polonyalı boksör olduğunu söyledi.

Avrupa Şampiyonası'na en iyi şekilde hazırlanmak istediklerini aktaran Süme, "Polonyalı arkadaşlarımızla iyi bir kamp dönemi geçireceğimizi düşünüyoruz. Bizim için bu kampın Avrupa Şampiyonası'na yansıması çok önemli. Takımda kaliteli, dünyada madalya kazanmış sporcularımız var. Takım olarak son derece iyiyiz. İnşallah güzel sonuçlar elde edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Süme, Polonya Kadın Milli Boks Takımı'nın 20 Ağustos'ta kamp merkezinden ayrılacağını kaydetti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner8