Kano federasyonundan Rize’deki Kano Kulüplerini Sevindiren Yardım...

Türkiye Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit KABAKÇI başkanlığındaki, Kano Federasyonu Yönetim Kurulunun tarafından alınan karar sonucunda, Rize’de faaliyet gösteren kulüplere spor malzemesi yardımı yapıldı.

Kano federasyonundan Rize’deki Kano Kulüplerini Sevindiren Yardım...

Kano federasyonundan Rize’deki kano kulüplerini sevindiren yardım

Türkiye Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit KABAKÇI başkanlığındaki, Kano Federasyonu Yönetim Kurulunun tarafından alınan karar sonucunda, Rize’de faaliyet gösteren Akarsu Slalom Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi (TOHM) , ÇAYKUR spor Kano Kulübü, Çaykur Rize Spor Kulübü, Rize Adrenalin Spor Kulübü isimli Kano Kulüplerine, Türkiye Kano Federasyonundan gönderile spor malzemeleri yardımı, Rize Gençlik ve Spor İl Müdürü Gürhan YILDIZ ve Federasyon YK Üyesi Bilgin KOPUZ tarafından dağıtımı kano kulüp Antrenör ve sporcuları sevindirdi.

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Kano Kulüplerine spor malzemelerinin dağıtımı esnasında konuşan, Rize Gençlik ve Spor İl Müdürü Gürhan YILDIZ, “İlimizdeki başarılı kulüplerimiz adına kulüplerimizin ihtiyacı olan hediye kano spor malzemeleri yardımlarından dolayı, başta Gençlik ve Spor Bakamız sn. Mehmet Kasapoğlu’na, Spor Genel Müdürümüz sn. Mehmet Baykan’a Spor Eğitim Daire Başkanı sn. Selçuk Çebi’ye ve Kano Federasyonu Başkanı sn. Alper Cavit Kabakçı’ya göndermiş olduğu, Akarsu Slalom Tekne ve ekipmanları için, Rize İl Müdürlüğümüz ve Kano kulüplerimiz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2020, 20:25

egekaradeniz haber

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner8